Godziny otwarcia : Poniedziałek-Piątek 8.00-18.00  

Sobota 9.00-13.00

E-MAIL

biuro@atdauto.pl

Zadzwoń do nas

501-348-961

Słów kilka o naszej firmie

O firmie

Nasza firma powstała w 1977 roku


Zajmujemy się profesjonalną naprawą oraz diagnostyką samochodów osobowych, terenowych, SUV'ów oraz pojazdów dostawczych. Stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne, ale na życzenie Klienta montujemy również zamienniki odpowiadające oryginałom - pochodzące najczęściej z tych samych fabryk co części oryginalne.
Udało nam się skompletować zespół doskonałych specjalistów mechaników. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu Państwa auto szybko wróci na drogę w doskonałym stanie technicznym.

Awesome Image

Przeglądy i naprawy

Oferujemy Państwu przeglądy pogwarancyjne z wymianą olejów i płynów eksploatacyjnych, filtrów, pasków klinowych, klocków i szczęk hamulcowych - wszystko w niskich cenach. Remontujemy silniki a także sprawdzamy i regenerujemy automatyczne skrzynie biegów różnych marek.

Diagnostyka komputerowa

Wykonujemy pełną diagnostykę komputerową używając fabrycznego sprzętu diagnostycznego dla danej marki. Programowanie, test, kodowanie i wymiana sterowników. Prawidłowa diagnostyka znacznie ułatwia i przyspiesza dalsze czynności naprawcze.

Naprawy bieżące

Naprawiamy układy zawieszenia i układy kierownicze, wymieniamy amortyzatory, sprężyny i łożyska w kołach. Sprawdzamy i ustawiamy geometrię naprawionego pojazdu. Udzielamy gwarancji na nasze naprawy, ponieważ jesteśmy pewni, że są wykonane profesjonalnie i fachowo.

Dlaczego my?

Nasz warsztat samochodowy

Wiele lat doświadczenia w pracy z samochodami pozwoliło nam stworzyć zespół doskonałych specjalistów mechaników. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu, Państwa auto szybko wróci na drogę w doskonałym stanie technicznym.

Potwierdzeniem naszej pasji i profesjonalizmu jest przynależność naszego serwisu do sieci Perfect Service, która wyróżnia się współpracą poszczególnych serwisów, będących niezależnymi podmiotami, po przez program gwarancji sieciowej, wymianę doświadczeń, wysokim poziomem obsługi. Serwisy te rozpoznawalne są po przez charakterystyczne dla sieci oznakowania.

Jesteśmy juz na rynku 40 lat
i mamy setki jak nie tysiące
zadowolonych Klientów.

Nasza praca w kilku krokach

Zobacz jak przebiega proces naprawy twojego samochodu.

1

Dzwonisz i umawiasz się

2

Dostarczasz nam swoje auto

3

Diagnoza, wycena i naprawa

4

Płacisz i odbierasz auto